Графік прийому громадян
Графік прийому громадян керівництва Соколівської сільської ради
№ |
Посада |
ПІБ |
Дні прийому |
Години прийому |
1 |
Сільський голова |
Міщенко Олександр Володимирович |
Середа П’ятниця |
9.00 – 13.00 |
2 |
Перший заступник сільського голови |
Голобородько Оксана Василівна |
Вівторок Четвер |
9.00 – 13.00 |
3 |
Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів |
Бегека Вадим Віталійович |
П’ятниця |
9.00 – 13.00 |
4 |
Секретар сільської ради |
Байдаєва Катерина Миколаївна |
Понеділок Середа |
9.00 – 15.00 |
Графік прийому громадян виконуючих обов’язки старост сіл, що входять до складу об’єднаної територіальної громади
№ |
Посада |
ПІБ |
Дні прийому |
Години прийому |
5 |
Виконуючий обов’язки старости с. Острожани |
Калюжний Валентин Григорович |
Понеділок Середа П’ятниця |
9.00 – 13.00 |
6 |
Виконуючий обов’язки старости с. Конельські Хутори |
Іщенко Алла Миколаївна |
Понеділок П’ятниця |
9.00 – 13.00 |
7 |
Виконуючий обов’язки старости с. Конела |
Кисіль Людмила Григорівна |
Понеділок П’ятниця |
9.00 – 13.00 |
Графік прийому громадян депутатами Соколівської ОТГ
№ |
ПІБ |
Дні прийому |
Години прийому |
Місце прийому |
1 |
Кучер Володимир Іванович |
Остання субота місяця |
11.00 – 13.00 |
Приміщення ФАПу с. Соколівка |
2 |
Дем’янчук Володимир Васильович |
Вівторок |
16.00 – 17.00 |
Соколівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» |
3 |
Косенюк Олександр Володимирович |
Понеділок |
9.00 – 10.00 |
Офіс ПОП «Соколівка» с. Соколівка вул. Вишнева, 18 |
4 |
Байдаєва Катерина Миколаївна |
Друга субота місяця |
11.00 – 13.00 |
Соколівська сільська рада |
5 |
Косенюк Володимир Володимирович |
Понеділок |
9.00 – 10.00 |
Офіс ПОП «Соколівка» с. Соколівка вул. Вишнева, 18 |
6 |
Безкровна Юлія Іванівна |
Третя середа місяця |
16.30 – 17.30 |
Острожанська сільська рада |
7 |
Гацанюк Лілія Іванівна |
Другий четвер місяця |
16.30 – 17.30 |
Острожанська сільська рада |
8 |
Дядило Наталія Миколаївна |
Останній вівторок місяця |
16.30 – 17.30 |
Острожанська сільська рада |
9 |
Поліщук Олена Леонідівна |
Перша субота місяця |
9.00 – 11.00 |
Конельсько-Хутірська сільська рада |
10 |
Бойко Галина Степанівна |
Друга субота місяця |
9.00 – 11.00 |
Конельсько-Хутірська сільська рада |
11 |
Бойко Вікторія Миколаївна |
Третя субота місяця |
9.00 – 11.00 |
Конельсько-Хутірська сільська рада |
12 |
Олійник Олександр Олексійович |
Перший четвер місяця |
16.30 – 17.30 |
Конельська сільська рада |
13 |
Дергун Алла Анатоліївна |
Перший вівторок місяця |
16.30 – 17.30 |
Конельська сільська рада |
14 |
Головін Олександр Валерійович |
Остання середа місяця |
16.30 – 17.30 |
Конельська сільська рада |